Prihlašovací formulář
1. Jméno a příjmení2. Místo narození 3. Datum narození
4. Ulice5. Č.p.
6. Město7. PSČ
8. E-mail9. Telefon
10. Škola11. Ročník školy
Zákonný zástupce
1. Jméno a příjmení
2. Ulice3. Č.p.
4. Město5. PSČ
6. E-mail7. Telefon

Poznámka*


Souhlasím ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s využitím poskytnutých osobních dat a fotodokumentace, a to výhradně pro účely realizace, hodnocení a propagace výše uvedené akce.
*Nepovinné údaje

Seznam uchazečů
sdfsf gdfgdfg
sdfsdf dfgdfgdfg
Jaroslava Matoušková ZŠ Krušnohorská
Katka Havlová Gymnázium Rumburk
Klára Havlová Gymnázium Rumburk
Daniel Hofman ZŚ Pod Vodojemem
Tereza Krausová Gymnázium I.Olbrachta Semily
Lukáš Čech Základní škola a mateřská škola Školní 1544/5, Děčín VI
Jakub Udržal Gymnazium Václava Hlavatého Louny
Tomáš Spáčil ZŠ Krušnohorská
Anna Kimlová Gymnázium Jateční
Kára Mazalová Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
Ondřej Kejzlar Gymnázium Teplice
Nguyen Huu Quy Gymnázium Rumburk
Vojtěch Brož Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem
Tomáš Brož ZŠ Štříbrnická, Ústí nad Labem
Jan Hubený ZŠ Libouchec
Adam Hubený Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
Chi Mai Nguyenová Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala
Michael Ziegler ZŠ Krušnohorská 11
Martin Kubíček Gymnázium Open Gate
Matyáš Černíček Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Jaroslav Frühauf Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
Matěj Olič Gvh Louny
Petr Zahradník Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
Alena TAUCHMANOVÁ Gymnázium Teplice
Matěj Poláček ZŠ Mírová
Samuel Šiška Gymnázium Teplice
Iva Malypetrová Gymnázium Rumburk
Pavlína Francová ZŠ Rabasova Ústí nad Labem
Jakub Gilián ZŠ Tyršova Trmice
Michaela Griliánová SZSVZS Ústí nad Labem
Veronika Laubrová Gymnázium Rumburk
Ondřej Vymer ZŠ a MŠ Dolní Poustevna
Matěj Poláček ZŠ Mírová
Matyáš Novák FZŠ České mládeže Ústí nad Labem
Jan Mikeš Střední průmyslová škola, Resslova 5, Ústí nad Labem
Eliška Bartoňová ZŠ Rabasova
Martin Trégl Gymnázium Žatec, Studentská 1075
Matouš Terč ZŠ Elišky Krásnohorské Ústí nad Labem
Michael Křivan Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Anna Havlatová ZŠ Pod Vodojemem
Eliška Stránská Gymnázium Open Gate
Štěpán Tichý Gymnázium Cheb
Zdeněk Zahradník Osmileté gymnázium Litoměřická
Tereza Malá ZS Dolní Poustevna
Judi nlvLjLHLYhEIMH